Совршена фризура за само 2 минути

Погледнете го видеото и обидете се да ја направите оваа интересна и едноставна фризура.Совршена фризура за секоја пригода која можете сами да ја направите во неколку чекора. Се што ви треба е ластиче за коса, тенки шноли и лак за коса. Погледнете го видеото:Совршена фризура за секоја пригода која можете сами да ја направите во неколку чекора. Се што ви треба е ластиче за коса, тенки шноли и лак за коса

Пронајдете не на следниве мрежи: