Спектакуларно запросување на концертот на Цеца во Скопје- Погледнете!

На синоќешниот спектакуларен концерт на Светлана Цеца Ражнатовиќ кој се одржа во спортскиот ценар „Борис Трајковски“ присутната публика беше сведок на спектакуларно запросување и крунисување на една вистинска љубов.Скопјанецот Славчо реши својата долгогодишна љубов да ја побара за својот животен сопатник. И секако Александра го кажа своето „ДА“!
Видеото можете да го погледнете ТУКА!Скопјанецот Славчо реши својата долгогодишна љубов да ја побара за својот животен сопатник. И секако Александра го кажа своето „ДА“!

Пронајдете не на следниве мрежи: