Што прави Ава Карабатиќ после Големиот Брат?

Loading...

Хрватската старлета Ава Карабатиќ, која што се прослави со учеството во реалното шоу „Големиот Брат“ не престанува да ја изненадува јавноста. Имено, нејзина најголема моментална занимација во животот, покрај припремите за отварање на свој козметички салон во Белград, е Жељко Стојановиќ.
Таа на својот јавен Фејсбук профил објави дека тој е единствениот човек кој го сакала, нејзината најголема љубов. Старлетата дури се потрудила да сними видео порака за неговата мајка. 

Покрај тоа, таа сака  да се проба и на музичко поле, па така го спрема својот прв сингл за кој изјавила дека ќе направи „бум“.
Се нетрпение чекаме да го видиме нејзиниот музички талент.
 Хрватската старлета Ава Карабатиќ, која што се прослави со учеството во реалното шоу „Големиот Брат“ не пр

loading...
Loading...