Студентска перница

Loading...

Доколку утре ви претстои некој важен ден како испит, свадба или слично, а тоа ви создава тешкотии да заспиете, тогаш еве ви еден совет.
 
Во платнена вреќичка ставете ја следнава содржина на сушени билки чиј мирис опушта, сошијте ја и ставете ја во навлаката од перницата. Верувајте, функционира!
100 грама листови од нане100 грама листови од рузмарин2 раце ливчиња од ружа
Извор. lady.mkДоколку утре ви претстои некој важен ден како испит, свадба или слично, а тоа ви создава тешкотии да заспиете, тогаш еве ви еден совет.
&nb

loading...
Loading...