ШВАРЦИ КОНЕЧНО ОТКРИВА: Како да ги напумпате мускулите без одење во теретана-ВИДЕО

Арнолд Шварценегер уште еднаш ни покажа дека е најсилниот човек на светот, демонстрирајќи дека и хуморот му е силна страна.Имено, во видеото наменето за фановите, Шварци конечно ја открива тајната како брзо и успешно да ги напумпаме мускулите без користење на справи и тегови.
Погледнете го советот на Арнолд, за кој веруваме дека нема да ве остави рамнодушни:
Имено, во видеото наменето за фановите, Шварци конечно ја открива тајната како брзо и успешно да ги напумпаме мускулите без користење на справи и т

Пронајдете не на следниве мрежи: