Таа го прослави 80. роденден и изгледа ОДЛИЧНО! Погледнете ги фотографиите!

Loading...

Ернестин Шепард е доказ дека сè е можно.
Ернестин е најстарата жена бодибилдер во светот и верувале или не, оваа железна баба неодам

loading...