Ознака: адам лабунски

Сцена

ЦЕЦА ГО САКА АДАМ ЗА СЕБЕ: Со нејзиниот коментар ги остави СИТЕ БЕЗ ЗБОРОВИ

Освен какдидатите кои се натпреваруваа за победа во популарното регионално музичко шоу „ Ѕвездите на Пинк“, во фокусот секако беше и српската фолк дива и членка на жирито – Цеца […]