Ознака: александра милојевиќ

Балкан

ВИДЕО: Претепан професор заврши на Клиника со потрес на мозокот!

Професорката по филозофија Александра Милојевиќ, наводно е причината поради која е претепан професорот Горан Херлинг во гиманзијата Михајло Пупин во Панчево.Како што дознава српски „Блиц“, професорот истиот ден Александра ја […]