Ознака: Александра Пријовиќ

Сцена

Кој би ја препознал: Погледнете како изгледала Александра Пријовиќ на аудицијата за Ѕвездите на Гранд!

Александра Пријовиќ  учествувала  на аудицијата за „Ѕвездите  на Гранд“ во 2011 година во  Суботица.Александра Пријовиќ денес е една од најбараните и  најангажираните српски пејачки, а ретко кој  се сеќава на […]

Сцена

Шеик ѝ нуди 30.000 евра на Александра Пријовиќ да оди во Дубаи, еве што таа мора да стори за тие пари!

Милионер од Соединетите Арапски Емирати  толку  се воодушевил од Александра Пријовиќ и  по  секоја цена решил да ја доведе во Дубаи.Пејачката добила непристојна понуда од шеик од Соединетите Арапски Емирати […]

Сцена

Филип ја пофали Александра: „Александра е дама и без гаќички“

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ привлекуваат големо внимание. Така беше и на една прослава. Иако Филип на некои случувања и во ноќни излегувања им ја препушта девојката на новинари, овој […]

Сцена

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ тајно се венчале?

Популарната пејачка Александра Пријовиќ и нејзиниот избраник Филип  Живојиновиќ веќе подолго  време уживаат  во  љубовта, а својата врска решиле да ја официјалирираат, но  тајно?!  Дека станале маж и  жена, знаат  […]

Сцена

Синот на Брена се огласи по објавата на разголените фотографии од Александра Пријовиќ!

На наследникот на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, очигледно не му пречи што поранешното момче неговата девојка ѝ се заканува со нејзини експлицитни фотографии и домашни снимки.И додека тој најавува […]

Сцена

Жешка фотографија од голата снаа на Брена. Се продава и нејзино домашно видео!

Александра Пријовиќ, која е ѕвезда на Гранд и девојка на Филип Живојиновиќ, изгледа има бурно минато.Имено, нејзиниот поранешен дечко, гастарбајтер од Виена, понудил на продажба нејзини разголени фотографии и домашно […]

Сцена

Сите мислат дека ѝ е сестра: Вака изгледа мајката на Александра Пријовиќ!

Заедничката фотографија на Александра Пријовиќ и  нејзината мајка Борка привлече големо внимание.Откако  Александра Пријовиќ објавила фотографија со  својата мајка Борка, сите помислеле дека на фотографијата е нејзината сестра бидејќи  тие […]

Сцена

Ги изненади сите: Александра Пријовиќ објави фотографија без шминка и фотошоп!

Александра Пријовиќ објави фотографија без шминка и фотошоп!Откако ја започна љубовта со Филип Живојиновиќ, Александра Пријовиќ е под будно око на јавноста па секогаш мора да изгледа перфектно. Но, многумина […]