Ознака: Ана Николиќ

Сцена

Ана Николиќ ги објави првите фотографии од венчавката!

Ана Николиќ во  тајност  се омажи  за 11 години помладиот рапер Раста, а сега ја објави и првата фотографија од венчавката.Пејачката судбоносното  „Да“ го  изговорила во  бел фустан, додека нејзиниот […]

Сцена

Новопечениот брачен пар не се двоумел да размени нежности пред сите!

Пејачката Ана Николиќ му го  кажала судбоносното  ДА на раперот Раста, а веднаш по венчавката младенците се упатиле во  Пореч на нивниот прв брачен настап.За време на настапот во  Хрватска, […]

Сцена

Овие ѕвезди од српската естрада лежеле во затвор!

Голем број од познатите личности во Србија имаат минато ноќ, но и месеци во затвор.Светлана Цеца Ражнатовиќ мина неколку месеци во затвор, поради сомневање дека контактирала со членовите на земунскиот […]

Занимливости

Ова се трите најскапи балкански песни на сите времиња!

Доколку  сакате хит морате и добро  да платите, и  домашните пејачи и  пејачки не ги  жалат парите за да  ангажираат најдобрите композитори, а ние ви ги преставуваме трите најскапи  песни […]