Ознака: анџелина џоли

Сцена

Холивудската актерка се премислила: Го сака назад Бред Пит?

Иако документите за развод на бракот ги предале во септември 2016-та година, според пишувањето на The Sun, Анџелина Џоли сака повторно да го освои срцето на својот сопруг. Порталот наведува […]

Сцена

Диетата на Анџелина Џоли со години е главна тема: Преживува само со семиња и бомбони?

Тежината на Анџелина Џоли со години ги загрижува нејзините обожаватели. Актерката, која е висока 170 сантиметри, наводно пред една година паднала на само 40 килограми. Таа тврдеше дека тоа е […]

Сцена

Анџелина Џоли има само 40 килограми и последици од стрес

Нејзиниот изглед е страшен, холивудска ѕвезда Анџелина Џоли се придржува на „луда“ диета и сега има само 40 килограми. Мегапопуларната актерка не може да се препознае. Иако во последните десетина […]

Сцена

Анџелина Џоли во трка за претседател на САД

Во интервју за „Би-би-си“ актерката Анџелина Џоли, која е специјален пратеник на Агенцијата за бегалци на Обединетите нации и води активни кампањи одговараше на низа чувствителни прашања како мигранти и […]

Сцена

Бред Пит и Анџелина Џоли донесоа одлука која ќе ги воодушеви обожавателите

Бред Пит (54) и Анџелина Џоли (43), две години после поднесување на барањата за развод, донеле заедничка одлука, пренесуваат странските медиуми. Тие двајца наводно се подготвени да се договорат околу […]

Сцена

Анџелина Џоли во проѕирна маица и без градник

Славната актерка уживала во семејната прошетка во Лос Анџелес. 43-годишната Анџелина Џоли била фатена во семејна прошетка со децата во Лос Анџелес, додека ги водела на ручек. Актерката делувала многу […]

Живот

Диетата на Анџелина Џоли

Иако оваа атрактивната холивудска актерка досега никогаш немала проблеми со килограмите, сепак по породувањето таа целосно го промени својот начин на исхрана, со цел за кратко време да си ја […]