Ознака: бизарно

Занимливости

БИЗАРНО: Библиотекарка на својата тераса чувала над 30 мртви мачки

БИЗАРНО: Библиотекарка на својата тераса чувала над 30 мртви мачки Од станот биле изнесени 1.300 вреќи ѓубре! Отстранувањето на сметот е платено околу 200.000 денари! Библиотекарка и нејзината ќерка, со пречки во […]

Балкан

Во домашна задача разоткрила дека партнерот на мајката за злоставува тајно

Во домашна задача разоткрила дека парттнерот на мајката за злоставува тајно Полицијата во Крагуевац уапси 64 годишен маж поради сомнеш дека сексуално ја злоставувал својата поќерка. Имено, тој бил разведен […]

Вести

Кондуктерка почина откако заразен со КОРОНА ја плукна во лице и ја зарази

Кондуктерка почина откако заразен со КОРОНА ја плукна во лице и ја зарази Кондуктерка за железнички билети почина од коронавирус, откако таа била исплукана од страна на патник на работниот […]

Занимливости

Со вриштење против КОРОНА, ете и тоа има (видео)

Со вриштење против КОРОНА, ете и тоа има, барем се олабавија Анѓела Орбаниќ на Фејсбук покренала иницијатива до своите сограѓани од хрватското градче Водици – да се дерат заедно, сите, […]

Меѓународен фудбал

БИЗАРНО: Избркаа тренер поради сомневање дека има коронавирус!

Хонвед, унгарски фудбалки клуб, презеле решителни мерки за да ги заштитат играчите и раководството со тоа што се разделелиле до тренерот Џузепе Санино. Причината не биле лошите негови резултати, туку […]

Занимливости

Коронавирус свадба: Младоженци се вратиле од Кина, вака ги натераа гостите да дојдат на веселба

Џозеф Ју и Канг Тинг од Сингапур решиле да се почастат со патување низ Кина неколку дена пред свадбата. Но, поради коронавирусот, голем дел од гостите биле загрижени и во […]

Видео Свет

Продавачка нокаутираше полицајка и побегна

Продавачка нокаутираше полицајка и побегна. Предупредување, видеово може да ве вознемири. Продавачка на улица која била фатена дека продава без дозвола, во близина на пазарот во Белград, нокаутираше припадничка на […]

Занимливости

Најлошото изненадување со секси чорапи, и ги скршил двете нозе!

Сопругата си купила секси чорапи за да ја “заскокотка“ фантазијата на сопругот. Но, завршила во болница. Чорапите имале шара на змија, па тој помислил дека во креветот покрај неговата жена […]

Живот

Оваа жена се нема насмеано 40 години – Еве која е причината

Тес Кристиан е 50 годишна жена која изминативе 40 години ги поминала без насмевка на лицето, намерно.Таа вели дека не го избегнува хуморот, ниту дружењето пријателките, туку само одбива да […]