Ознака: бизарно

Видео Свет

Продавачка нокаутираше полицајка и побегна

Продавачка нокаутираше полицајка и побегна. Предупредување, видеово може да ве вознемири. Продавачка на улица која била фатена дека продава без дозвола, во близина на пазарот во Белград, нокаутираше припадничка на […]

Занимливости

Најлошото изненадување со секси чорапи, и ги скршил двете нозе!

Сопругата си купила секси чорапи за да ја “заскокотка“ фантазијата на сопругот. Но, завршила во болница. Чорапите имале шара на змија, па тој помислил дека во креветот покрај неговата жена […]

Живот

Оваа жена се нема насмеано 40 години – Еве која е причината

Тес Кристиан е 50 годишна жена која изминативе 40 години ги поминала без насмевка на лицето, намерно.Таа вели дека не го избегнува хуморот, ниту дружењето пријателките, туку само одбива да […]

Контроверзни фајлови

Бизарно: Најдено тело на суштество што наликува на човек со крилја!

Група истражувачи на паранормалното се обидуваат да ја одредат природата и потеклото на чудното суштество со крилја што беше откриено во Мексико.Оваа мала необјаснета работа наликува на нешто што има […]