Ознака: бизарно

Занимливости

Бизарно: Имала полови односи со костури – обвинета за некрофилија (фото)

Бизарна вест ни доаѓа од Скандинавија. Швеѓанка е обвинета за доста бизарно злостортство за кое може да добие две години затвор. Наредниот вторник, во судот во Готенбург, 37 годишната жена […]