Ознака: бизарно

Занимливости

Го чувала мртов својот сопруг три години и чекала да воскресне

Мајка на пет деца од Русија, одлучила телото на својот мртов сопруг да го чува додека не воскресне. Жената која го направила тоа е припадник на христијанското движење пентекосталаца, лешот […]

Занимливости

Објавени фотографиите од жената која полово општеше со мртовец

Случајот стана познат пред неколку денови.Станува збор за некрофилија. Жената се правдаше на интернет, објави дека е спремна се да трпи за својата страст. Таа смета дека кога човекот го […]

Занимливости

Несреќник живее со непознато суштество во половиот орган

Несреќник (52) од Тембисе, Јужно Африканска Република, кој тамошниот весник Дејли Сан го претстави под псевдонимот Џексон, веќе 6 месеци проживува драма од најлошите хорор филмови.   Имено во неговиот […]