Ознака: видео

Бавча Видео Занимливости

Камионџии повторно распалија, за Сергеј второ предупредување! Зоки фаци на тапет!

Како и минатиот пат така и сега на социјалните мрежи се појави видео од Камионџии шоу. Минатиот пат тие распалија по познатиот водител Сергеј Варошлија, кое ги руши рекордите на […]

Видео Интервјуа Свет

Радикален ИМАМ – да му посакаш на некој СРЕЌЕН БОЖИЌ е полошо и од убиство

Муслиманите треба да бидат навредени кога некој го обожува Исус, или пак кога на некој ќе му посакаш на некој СРЕЌЕН БОЖИЌ. Според овој ИМАМ кој „оперира“ во Канада, ова е […]

Видео Контроверзни фајлови

Дали Русија може да изврши инвазија врз Европа? (видео)

Инфографик кој анализира дали Русија може да ја нападне Европа и каков ќе биде одговорот на НАТО. Во делови е помалку навивачки и помалку необјективно објаснето, па сепак решивме да […]

Видео Занимливости

Е жено, жено зар по туѓи коли! мажот на ,,дело‘‘ ја фати сопругата…(видео)

На почеток мислиме дека на човекот му се заклучила колата. Но ова е едно од видеата каде можеме да ги видиме брачните прблеми на паровите на дело. Тука се работи […]

Видео Инстаграм

Сопственичката на најдобар задник МИС БУМ БУМ! со ново видео!

Сопственичката на најдобар задник Сузи Кортез, поранешна Мис Бум Бум и страсна навивачка на Барселона, која ја наречуваат жена со најдобар задник во Бразил, на својот профил на Инстаграм, се […]

Црна хроника

Видео од вооружениот грабеж во златарница во Прилеп

Три, засега се уште непознати и недостапни лица за Полицијата, утринава околу 8.30 часот извршиле вооружен грабеж во златарница во срцето на Старата прилепска чаршија. Во моментот на грабежот, во […]

Видео Инстаграм

Оваа женска е згодна но и таа мора да оди до тоалет, а таму не се влегува(видео)

Ова е едно интересно видео кое ја покажува реалната човечка природа, без разлика на тоа дали сме мажи или жени, дали сме убави или не. Во видеото е прикажана една […]

Видео

ТРАГЕДИЈА: цунами ги ОДНЕСЕ бендот и публиката на концерт (ВИДЕО)

Објавена е снимка од моментот кога голем бран погодил поп-концерт на кој настапувал бендот Севентин, на плажата Танжунг Лесунг. Досега не паметиме да била снимена ваква трагедија на ваков начин: […]

Занимливости

Eве како правилно се чисти калинка

Речиси 90 отсто од луѓето во светот погрешно ја чистат калинката, која се смета за еден од најлековитите овошни плодови. Во продолжение погледнете едноставен, правилен и ефективен начин на чистење […]