Ознака: галијани дрогба

Меѓународен фудбал

Галијани: Дрогба не доаѓа во Италија

Адриано Галијани говореше околу преодниот трансфер-период, но и околу тренерот Алегри, избегна да коментира за оценките на Берлускони за Балотели. Главниот оперативец на Милан смета дека италијанските тимови не можат […]