Ознака: голи гради

Вести

Со голи гради против Путин: Руска порно ѕвезда најнов кандидат на претседателските избори

Руската порно ѕвезда е најновиот кандидат кој се најавува на претседателските избори идната година против претседателот Владимир Путин.Бујната бринета Елена Беркова од градот Мурманск на северозападот од Русија која исто […]

Сцена

Холивудските ѕвезди без градник

Холивудските ѕвезди многу пати досега потврдија дека не се љубителки на долната облека, односно градниците. Папараците во својата архива имаат илјадници фотографии на кои дамите со гордост ги покажуваат брадавиците, […]

Сцена

Памела Андерсон прошета без грам шминка, но сите гледаа во деколтето

Тешко е да се поверува дека Памела Андерсон наполни 50 години, бидејќи плени со секое појавување.   Актерката прошета низ Сен Тропе без грам шминка, но нејзиното лице беше засенето […]

Видео

СЕКС БОМБА прошета по центарот на градот со ГОЛИ ГРАДИ,на мажите им отпаднаа вилиците!

-Навистина е ладно. Во почетокот се чувствувате изложени, потоа заборавате дека сте голи,но по реакциите на луѓето се присетувате дека немате облека на себе- изјави Кели.Моделот Кели Клајн се шетала […]

Сцена

Маца повтоно предизвикува: Овој пат го покажа меѓуножјето

Маца Дискреција предизвика хаос на Инстаграм со новото  секси видео.Маца е нескротлива и повторно објави ново видео на Инстаграм, кое ги  распамети мажите. Во  свој  стил, Маца ги  покажа градите […]