Ознака: гости

Сцена

АНОНИМНА ПЕЈАЧКА Е ХИТ: Ми даваат бакшиш и до 10.000 евра кога ќе запеам…

Пејачката Марина Далиповиќ вели дека со својот голем хит „Вади, вади паре“ дневно зема и до 10.000 евра бакшиш.Таа истакнува дека нејзините колеги благодарение на изведувањето на оваа песна исто […]

Кулинарство

ГРИЗ ПИТА СО ЈОГУРТ: Кога гостите ќе го пробаат ОВА јадење веднаш ќе ви побараат рецепт!

ГРИЗ ПИТА СО ЈОГУРТ: Кога гостите ќе го пробаат ОВА јадење веднаш ќе ви побараат рецепт!Состојки: 500 гр кори 4 јајца 100 мл масло (со еден дел премачкајте го плехот, […]