Ознака: гради

Сцена

Луна откри како и изгледаат новите силикони во длабоко деколте, па откри повеќе од што треба

Победничката на реалното шоу „Задруга 2“ за прв пат се појави во јавноста со новите силикони пред неколку денови, но во затворен фустан криејќи ги истите. А овој пат таа […]

Сцена

Анабела откри детали за Луна откако стави силикони- спие со неа и ја пресоблекува, тоа што го прават во тоалетот е доказ за вистински пекол

Победничката на реалното шоу „Задруга 2“ Луна Џогани пред пет дена вгради силикони на себе, а вчера се појави за прв пат во јавноста по операцијата со новите гради. Победничката […]

Видео Занимливости

БЛОГЕРКА ТВРДИ ДЕКА СО ПАСТА ЗА ЗАБИ ГИ ПОДИГНАЛА И ЗАТЕГНАЛА ГРАДИТЕ, ЕВЕ И КАКО! (ВИДЕО)

Како што старееме, нашата кожа станува сѐ помалку еластична и потенка, а гравитацијата лесно ја повлекува. Сепак, годините не се единствен виновник за опуштени гради. Не помага ни бременоста, доењето, […]

Сцена

Дара Бубамара со бујните гради ја засени Карлеуша на нејзиниот роденден

Јелена Карлеуша го славеше својот 41 роденден со забава каде беа поканети некои од најблиските пријатели и колегите од естрадата меѓу кои беше и Дара Бубамара. Иако на некој начин […]

Нега и убавина

Ако размислувате да ставите силиконски гради, мора да сте свесни за овие проблеми

Жените кои имаат импланти во градите би требало да бидат информирани за хроничната болка и замор кој може да се јави по вградувањето на силиконот, гласи ставот на Асоцијацијата на […]