Ознака: Дара Бубамара

Сцена

Дара Бубамара лута на бремената колешка Сека Алексиќ: „Бог се ќе и врати“

Фолк пејачките Дара Бубамара и Сека Алексиќ минатата година се скараа, откако Сека закажала концерт само 7 дена пред Дара Бубамара во белградската арена, а сега изјави дека се надева […]

Сцена

Дара Бубамара и Карлеуша во меѓусебен натпревар, која повеќе ќе се соблече

Популарната пејачка Дара Бубамара објави безобразна фотографија, а поради нејзините потполно голи гради веруваме дека на нејзините фанови не им беше сеедно. Дара позира во здолниште и раскопчана жолта јакна […]

Сцена

За шест месеци во врска Дара Бубамара од момчето доби подарок од 150.000 евра

Сексапилната српска пејачка Дара Бубамара од неодамна е во врска со 15 години помладиот бизнисмен од Белгија Сашо Пешиќ. Дара која е позната како голем вљубеник во брзи и скапи […]

Сцена

Дара Бубамара во непристојна ситуација, жешки допири во прегратките на нејзина пријателка

Познатата српска пејачка, Дара Бубамара, кој неодамна ја стресе јавноста со порно снимката која „случајно“ се најде на нејзиното стори на Инстаграм, вчера вечер објави нови провокативни сториња каде заедно […]

Сцена

Дара покажа многу повеќе, но сите гледаат во нејзините гради

Дара Бубамара секојдневно објавува жешки фотографии од летувањето, а сега со кратка „врела“ снимка, предизвика хаос на социјалните мрежи. Пејачката се сними од птичја перспектива, а речиси целиот кадар го […]

Сцена

Дара Бубамара со бујните гради ја засени Карлеуша на нејзиниот роденден

Јелена Карлеуша го славеше својот 41 роденден со забава каде беа поканети некои од најблиските пријатели и колегите од естрадата меѓу кои беше и Дара Бубамара. Иако на некој начин […]

Сцена

Дара Бубамара денес е силиконска русокоса, но не беше отсекогаш таква: Која Дара повеќе ви одговара?

Денес Дара Бубамара е една од регионалните пејачки со најголеми гради, но не била баш отсекогаш таква. Имено, Дара имаше природна гради пред 14 години, како што е прикажана на […]