Ознака: Дара Бубамара

Сцена

Фолкерката покажа во каков луксуз живее: Стан од 200 000 евра, сè e во бело и кристално

Пејачката Дара Бубамара неодамна купи луксузен имот во родниот град Нови Сад, а честопати на социјалните мрежи објавува фотографии од нејзиниот дом. Дара повеќе пати на Инстаграм покажа како изгледа […]

Сцена

Едвај ги додржа бујните гради – Дара БубаМара не седи мирна

Популарната пејачка се пофали со нови провокативни фотки. Дара БубаМара по порно скандалот со нејзините голи фотографии кој одекна во јавноста, не седи мирна и повторно провоцира со бујното деколте […]

Технологија

Јапонци измислија мобилен совршен за Дара Бубамара: Оваа технологија нема да ви дозволи да се снимате голи и да правите секси селфи

Јапонската компанија Тон Мобил создаде телефон опремен со вештачка интелигенција што знае кога корисникот се обидува да сними „секси селфи”. Имено, ако програмата регистрира голо тело, самосликот нема да биде […]

Сцена

Дара Бубамара си купи нов „бесен ѕвер“- задоволството го плати 150 илјади евра

Популарната српска пејачка Дара Бубамара (43) се поднови со луксузен автомобил и се пофали на своите следбеници на Инстаграм. Како што напиша пејачката, белиот „Мерцедес“ си го купила сама и […]

Сцена

Дара Бубамара се соочува со голем проблем, нејзините брутално џиновски гради не ги собира во нејзината блуза

Четириесет и три годишната српска пејачка Дара Бубамара често знае да биде провокативна во јавноста, но и во последно време на тапет поради користењето на фотошопот, а неодамна поради ова […]