Ознака: Дара Бубамара

Сцена

Дара Бубамара најде млад дечко , па не излегува од теретана – Пејачката работи со полна пареа! Поради него сака да биде топ риба!

Дара Бубамара покажа колку води сметка за својата линија откако влпови во романса со младиот Тони. Пејачката отиде во теретана каде е снимена како напорно вежба. Дара и претходно зборуваше […]

Сцена

Така и е на Дара Бубамара кога фати 20 години помладо момче- наместо џентлмен тој сосема незаинтересиран за помош на пејачката

Фолк пејачката Дара Бубамара веќе неколку месеци ужива во врската со две децении помладиот Тони. Камерата на српскиот магазин „Папарацо лов“ ги начека на белградскиот аеродром, а тоа беше воедно […]

Сцена

Дара Бубамара (не)сакајќи го откри новото момче: Пејачката го тагна по грешка или преку глава и е да се крие?

Дара Бубамара објави стори од автомобилот каде на совозачкото место ја придружуваше Тони, младиот бизнисмен, кој пејачката го сподели па го „тагна“ во видеото. Имено, Дара ги изненади своите Инстаграм […]

Сцена

Дара Бубамара во минијатурно бикини кое едвај ги покрива нејзините бујни гради

Дара Бубамара повторно објави фотографија со која ги воодушеви своите следбеници. Пејачката на неа е во минијатурни мини бикини што го нагласуваат нејзиното секси тело и бујните облини. Дара уживаше […]

Сцена

Го помати умот на мажите! Дара Бубамара објави слика од плажа во Грција

Пеачката Дара Бубамара, чим се отворија границите на Србија со Грција, ги спакувала куферите и отпатувала на еден од островите на Грција. Иако не е познато дали се наоѓа во […]

Сцена

Дара Бубамара: Некогаш јадев леб и маст, а сега имам милион евра

Српската турбофолк пејачка Дара Бубамара тврди дека во младоста јадела леб и маст, а денес има милион евра во банка, недвижнини и автомобили. Како што пренесува „Блиц“, Дара рекла дека […]

Сцена

Дара си го „расипа“ синот: За неговиот 11-ти роденден му купи подарок вреден 150 илјади евра и тоа во време на коронавирус

Фолк пејачката Дара Бубамара за роденденот на нејзиниот син Константин му подарила ни повеќе ни помалку туку стан. Како што пренесуваат српските медиуми пејачката за неговиот 11 роденден капарисала стан […]