Ознака: Дара Бубамара

Сцена

Дара Бубамара на колена, пејачката повторно фатена во незгодна ситуација

Пејачката Дара Бубамара се посрамоти кога падна среде улица пред својата куќа. Имено, пејачката падна пред својот дом, а папараците ја снимија. Дара беше облечена во бели панталони и високи […]

Сцена

Дара Бубамара би сакала да му се врати на бившиот маж

Дара Бубамара секогаш има само пофални зборови за нејзината поранешен сопруг Милан Кесиќ, а сега таа заинтригира многумина со својата шокантна изјава. Пејачката зборуваше за Милан и истакна дека двајцата […]

Сцена

Дара Бубамара го достигна врвот, речиси г*ла пристигна на свадба

Познатата српска пејачка, Дара Бубамара, на свадбата на Даниел и Ивана го достигна врвот. Таа пристигна во целосно провидна црна комбинација, а кога се заврте имаше што да се види. […]

Сцена

Дара Бубамара сподели фотографија во танга, а нејзиниот 10 годишен син ги запрепасти сите со неговиот коментар за неговата мајка

Познатата пејачка Дара Бубамара објави фотографија на својот Инстаграм профил со што ги излуди фановите. Имено станува збор за фотографија на која пејачката е облечена во бикини костим со танга, […]

Сцена

Дара Бубамара го отвори плакарот: Во него ги нема нејзините „играчки за возрасни“

Сите жени обожуваат плакарите да им се полни со облека и обувки… Поевтини или поскапо, помалку или некоја повеќе, ама кај Дара-Бубамара гардероберот е преполн… Garderober Dare Bubamare… pic.twitter.com/H3QIf57wFN — […]

Сцена

Слоба „и го удрил меракот“ на Дара Бубамара

Слоба Радовановиќ на овој начин „ги подгреа гласините“ дека има нешто повеќе во неговиот однос со атрактивната Дара Бубамара. Тој на својот инстаграм профил го искоментира скандалозното видео кое „по […]

Сцена

Сека по секс скандалот на Дара Бубамара и порача да гаси интернет, а таа брутално и врати „Дебала ****** и ќути!“

Откако после објавеното експлицитно видео на Дара Бубамара се огласи Сека Алексиќ, експресно возврати и првата. Имено, Сека не ја прозва директно својата колешка, но се претпоставува дека пораката била […]

Сцена

„Во овие тешки моменти морам да бидам покрај неа“: Дара Бубамара се огласи по повод смртта на мајката на Карлеуша

Дара Бубамара и Џорџе Давид се огласија по поводот смртта на мајката на Јелена Карлеуша, Дивна Карлеуша. Дара која е добра другарка со Јелена истакна дека оди кај неа за […]