Ознака: дечко

Сцена

Овој богат и згоден бизнисмен е новото момче на Анастасија Ражнатовиќ

Ќерката на Цеца Анастасија Ражнатовиќ иако сакаше да ја сокрие својата врска од јавноста и медиумите, нејзиниот избраник сам ги предизвика медиумите да биде мета на нив со новата фотографија […]

Сцена

Новиот дечко на Луна Џогани претходно бил во врска со нејзината мајка Анабела

Блогерката Луна Џогани сега е во емотивна врска со диџејот Марко Миљковиќ, а во минатото наводно според пишувањата на пинк.рс за малку ќе бил во врска со нејзината мајка, Анабела […]

Нега и убавина

Дечко ѝ ја омаловажувал поради нејзиниот целулит, а за да му врати за сè што ѝ направил целосно се трансформирала!

Цели 4 години Скарлет Скинер не ги соблекувала нејзините панталони поради суровите коментари на нејзиниот дечко за целулитот којшто таа го имала на нозете. За да му врати за за […]

Љубов и секс

Деведесет и две годишна баба направи нешто неочекувано

Вработените во еден дом за стари лица се исплашиле кога на паркингот од институцијата било пронајдено  помагало за одење на една баба. Вработените веднаш пријавиле  во полиција бидејќи утврдиле дека жената […]

Занимливости

Босанка бара момче: Досадно ми е, ми треба друштво-но имам еден услов

Во последно време сè почесто младите од просторите на поранешна Југославија, заминуваат во странство во потрага по подобра заработка. За повеќето од нив најпосакувана локација е Германија, но сепак, се […]

Сцена

Се мажи ќерката на Миле Китиќ: Ова е нејзиниот дечко Африканец!

Елена Китиќ ужива во животот, а како што стојат работите, изгледа таа е вљубена.Имено, Елена објави фотографија од море со црномурест дечко, кој очигледно е од Африка. „Мое“ – напишала […]