Ознака: другар

Љубов и секс

6 знаци дека сте заљубени во најдобриот другар/другарка

Филмот „Always Be My Maybe“ е еден од најпопуларните на Netflix откако имаше премиера на стриминг платформата. Љубовната приказна за двајца другари од детството чии животни патеки повторно ќе се […]

Живот

Мислите дека на вашите деца не им треба куче? Погледнете

Децата можат да научат вредни лекции за грижа, одговорност, добрина и трпение од нивните најдобри пријатели – кучињата. Тие исто така и ќе се забавуваат 24/7 со нивните енергични крзнени […]