Ознака: занимливости

Занимливости

Овие Срби станаа хит во регионот: Снегот направи огромни блокади, но тие беа решени да се венчаат

Поради снежното невреме во Србија, бројни патишта не се проодини, но ни големата снежна покривка ни завеаниот пат не го спрели заљубениот пар од селото Страгар во близина на Крагуевац […]

Фото

ФОТО: Овој автомобил го насмеа цел регион – сите велат нека е со среќа мајсторе

Оваа фотка по улиците на Србија ги насмеа сите. Дефинитивно има и зошто ова е една од појаките слики низ интернетов „Управо Разведен“ или во превод Тукушто разведен веројатно слави […]

Занимливости

Смешни фотографии од мажи кои отишле на шопинг со нивните партнерки

Секој што смета дека кавалерите не постојат, ги нема забележано „мизерните мажи“ по трговските центри. На следниве фотографии можете да видите мажи кои отишле на шопинг со нивните партнерки, но […]

Занимливости

Пилотот преку разгласот проговори само четири збора- следуваше молк и солзи

Пилотот наместо да ги информира патниците за летот тој се огласи преку разгласот и изговори само четири збора од кои многумина заплакаа. Станува збор за турски пилот и екипаж во […]

Занимливости

Жена возела по пруга бидејќи така и покажувала навигацијата

Дали ќе направите се што ви кажува системот за навигација во возилото? Ова прашање се наметна по објавувањето на видеото на една жена, која слепо слуша што и вели уредот. […]

Занимливости

Германците лудуваат по Застава 101- тие се трошат како алва само поради една единствена причина

Иако одамна не се произведуваат моделите на Застава 101, овие автомобили се многу популарни во Германија од страна на тамошните колекционери. Еден од нив е Босанецот Дино Чолиќ кој е […]

Занимливости

Објавила фотографија од запросувањето и станала хит на интернет – Еве зошто

Штом ќе се верите, веднаш „мора“ тоа да го споделите на социјалните мрежи, но доколку ноктите не ви се средени, еве го решението… Бидејќи правилно е запросувањето да биде изненадување, […]