Ознака: занимливости

Занимливости

Луѓето ги откриваат најчудните навики на исхрана кои некогаш ги виделе

Многу луѓе имаат чудни навики на јадење, па дури и познатите личности. На пример, Селена Гомес обожува да грицка кисели краставички во комбинација со пуканки и чоколадо. Можеби овие чудни […]

Занимливости

Го извади градникот и се пушти на ролеркостер, тоа што следуваше потоа го прегледаа 2 милиони следбеници

Инстаграм ѕвездата Јулиа Росе предизвика различни коментари на социјалните мрежи откако сподели видео на кое се вози на екстремен ролеркостер. Ѕвездата која ја следат повеќе од 1 милион следбеници на […]

Занимливости

Објавила фотографија од загорена храна па сега брутално се шегуваат со неа на Твитер

Твитер може да биде забавно, но истовремено и прилично брутално место. Тоа на своја кожа го почувствувала соработничката на Фокс Њуз, Дана Перино. Имено, Дана на социјалната мрежа Твитер споделила […]

Занимливости

Дедо Тони од Хрватска стана манекен- на модната писта ги покажа резултатите од вежбањето

Со неговата изјава за само 15 минути стана хит во целиот регион, а и по неколку денови медиумите никако да престанат да зборуваат за него.модна Дедо Тони Селмани од Хрватска […]