Ознака: згодна

Сцена

Заводлива: Адријана Лима на црвениот тепих во проѕирен златен фустан

Бразилската манекенка ги покажала сите свои адути. Адријана Лима вчеравечер мамела погледи на amfAR галата, свечен настан кој се одржува секоја година во склоп на Канскиот филмски фестивал. Прекрасниот ангел […]

Сцена

Жешка и секси: Пријовиќ во провокативен комбинезон

Српската пејачка Александра Пријовиќ синоќа имала настап во еден клуб во Белград, а за истиот избрала сексапилен комбинезон кој ги привлече погледите на сите. Пријовиќ до максимум ја загреала атмосферата […]

Сцена

Згодна и шармантна: Македонската претставничка во прекратко фустанче

Македонските претставници овие денови се во Лисабон Португалија каде што почнувајќи од утре се до сабота ќе се одржи најпопуларното музичко шоу Евровизија. Македонија ќе ја претставува групата Ај Кју […]

Сцена

Карлеуша може вода да ѝ носи: Згодната Моника го запрепасти Балканот

Моника Ивкиќ која живее во Виена, родум од Градача е позната пејачка, со оглед на тоа што заврши четврта во германскиот Суперстар, а во „Ѕвездите на Гранд“ е прв пат.По […]

Сцена

Милена се пофали колку е згодна по бременоста

ТВ водителката Милена Антовска Станковска периодов е на породилно отсуство од работа и целосно е посветена на својата ќеркичка Лана.Додека Милена ужива во мајчинството, колегите од Канал 5 се почесто […]