Ознака: карлеуша

Сцена

Карлеуша доживеа незгода сред сцена!

Снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ наеднаш е прекинато зошто Јелена Карлеуша доживеала незгода и среде емисија побара помош.Имено, на пејачката и се случи неверојатна ситуација. Члеката на жирито играше па […]

Сцена

Сопругот на Карлеуша бил фатен со струмичката манекенка Марија Андоновска?

Душко Тошиќ, сопругот на Јелена Карлеуша, фатен на дело од турските папараци во Истанбул со атрактивна бринета која веројатно е македонска манекенка, е насловот кој деновиве ја потресе српската јавност. […]

Занимливости

Видео: Карлеуша дрско навреди натпреварувачка, но таа и врати на најдобар можен начин!

Карлеуша дрско го искритикува настанот на младата Адријана. Познато е дека Карлеуша знае да биде дрска, но овој пат беше навистина сурова.  „Ти дадов „да“ за да не те гледам. Пристојно […]

Сцена

Карлеуша ТЕШКО БОЛНА! Пејачката крие голема тајна

Карлеуша има сериозни здравствени проблеми, но тоа го крие од сите! За нејзината влошена состојба знаат само членовите на нјтесното семејство кои ѝ се голема поддршка.Јелена почувствувала малаксаност и имала […]

Сцена

Фото: ИНТЕРНЕТОТ ГОРИ: Карлеуша само по долна облека!

Јелена Карлеуша објави фотографија на која носи само долна облека и сите останаа со подотворена уста.Познатата пејачка ги покажа облините, но и рамниот стомак и тенок струк. Карлеуша со оваа […]

Сцена

Кандидат направи хаос на сцена на Ѕвездите на Гранд, па му порачале дека ваков кандидат…

После првата песна „Мила“ Андрија Шимиќ (26) од Белград не се покажа баш најдобро, но затоа после втората песна „Зар Ти“ докажа дека ѕвездата е родена. Тој со својот настап […]