Ознака: карлеуша

Сцена

Карлеуша пееше во празна дискотека

Карлеуша приреди уште еден дебакл…   Популарната пејачка настапила во австриската престолнина пред неколку десетици фанови. Како што се ближел крајот на нејзиниот настап, бројот на нејзините фанови полека се […]

Љубов и секс

Карло Бос имал односи со Карлеуша?! -тврдење што ги запали сите по фејсбук

Најпознатиот македонски порно актер тврди имал секс со една од најголемите музички ѕвезди во Србија, Карлеуша. Карло објави дека во 1988 година легнал со Јелена Карлеуша. Оваа информација Карло ја […]