Ознака: карлеуша

Сцена

Карлеуша: Ми се повраќа од малограѓанштината во реалните шоуа

Ми се повраќа од малограѓанштината во реалните шоуа. Д.Н.О., напиша пејачката на својот Твитер профил. Јелена Карлеуша ги критикуваше на Твитер учесниците на реалните шоуа „Фарма” и „Големиот брат”, кои […]

Сцена

Јелена Карлеуша се потсети на одморот со Тоше

Пејачката пребарувала по фотографиите во својот компјутер и случајно пронашла една која ја растажила па ја објавила на својот фејсбук профил. Јелена Карлеуша изјави дека е болна и дека одмара […]

Сцена

Јелена Карлеуша: Цеца е многу паметна и интелигентна жена

  Јелена Карлеуша, гостувајќи во емисијата „Добро вечер Србија“ се отвори за многу прашања.Меѓу другото, зборуваше за 50 тужби што ги има кренато против Иван Ивановиќ само во последните неколку […]