Ознака: Костадин Терзиќ

Сцена

Поранешниот на Анастасија стана татко, а поранешната на Вељко која е негова сестра го возврати ударот- еве што им порачаа

Поранешното момче на Анастасија Ражнатовиќ Костадин Терзиќ денеска го изнесе својот наследник од болница заедно со сопругата. Имено неговата свршеница Валентина и наследникот Вук денеска излегоа од болница и заминаа […]

Сцена

Несудениот зет на Цеца ќе стане татко, а поради овој детаљ нема да и е сеедно на Анастасија

Славниот српски фудбалер Ѕвездан Терзиќ ќе стане дедо, пренесуваат српските медиуми. Имено неговиот син Костадин кој е поранешно момче на Анастасија Ражантовиќ ќе стане татко. Неговата избраничка Валентина за неколку […]

Сцена

Драма во кафеана: Вака изгледала првата средба на Костадин и Анастасија по раскинувањето

Ќерката на Цеца и  Костадин Терзиќ се сретнале случајно  во  една кафана и  различно  реагирале.Прв пат  откако  пред 4 месеци  раскинаа, Анастасија и  Костадин се сретнале  во  кафана и  таа […]

Сцена

Откако раскина со сестра му, Костадин Терзиќ ја смува поранешната на Вељко!

Костадин Терзиќ и Анастасија Ражнатовиќ ја завршија неодамна својата долгогодишна врска, по што продолжија со своите животи, па ќерката на Цеца наводно е во врска со Милош Теодосиќ, а и […]

Сцена

Кога ќе ја видите „ќе паднете од стол“! Поранешниот дечко на Анастасија се „мува“ со оваа убавица!

Костадин Терзиќ, пред два месеци раскина со Анастасија Ражнатовиќ, а веќе успеа да ѝ најде замена.Софија Милошевиќ, една од најзгодните и најбарани манекенки во Србија, успеала да го освои срцето […]

Сцена

Цеца пресуди: Еве што мисли за новата девојка на Вељко!

Вељко Ражњатовиќ, син на најпопуларната балканска ѕвезда Цеца Ражњатовиќ, е во врска со младата водителка Ксенија Бујишќ. Најголемата ѕвезда на нашите простори, Светлана-Цеца Ражњатовиќ го сподели своето мислење за новата […]

Сцена

Прв пат по раскинувањето: Анастасија конечно призна во каков однос е со Костадин!

По приказните дека нашла ново момче Ражнатовиќ решила да се огласи.Раскинувањето  помеѓу Анастасија и Костадин, привлече големи внимание во јавноста, а сега ќерката на Цеца решила да се огласи  и  […]

Сцена

Го преболе Костадин: Ќерката на Цеца има ново момче!

Анастасија во последните две недели ужива во љубовта со  момчето  кое, според советите на својата мајка, нема да го представи  во јавноста.Анастасија Ражнатовиќ има ново момче! Ќеркта на Цеца брзо  […]