Ознака: лејкерс

Кошарка

Брајант исфрустриран – Лејкерси повторно загубија

Екипата на Мајк Д'Антони повторно ги разочара своите навивачи, откако загуби по втор пат во последните 3 домашни натпревари. Овој пат Лејкерси го контролираа мечот во првите три четвртини, а потоа […]