Ознака: лила филиповска

Сцена

Лила ги насмеа фановите на социјалните мрежи со оваа фотографија

Шармантна и полна со позитивна енергија, ова се само дел од карактерните особини на популарната ТВ водителка Лила Филиповска која секогаш умее на оригинален начин да ги насмее и развесели […]

Сцена

Пред да настапи во квиз нашла потковица: Ѝ се падна милионот!

После многу одиграни битки со банкарот од долгата сезона на популарниот ТВ квиз „Сѐ или нешто“, за главната домаќинка Лила дојде време за одмор, а сега се даваат епизоди од […]

Сцена

ФОТО: Лила Филиповска го покажа извајаното тело!

Убавата водителка на „Сѐ или нешто“, Лила Филиповска, го покажа извајаното тело на плажа.Познатата водителка одлучи да го помине продолжениот викенд на море и притоа не изостана објавувањето на фотографии. […]

Сцена

На заслужен одмор: Погледнете каде ужива Лила Филиповска

Лила Филиповска  одмара на вистинско  рајско  одмаралиште.Познатата тв водителка Лила Филиповска и  оваа година замина на заслужен одмор и  тоа ни  помалку  ни  повеќе туку  на Санторини. И  токму од […]