Ознака: Маријана

Живот

Се жалам што немам Интернет, а некои немаат семејство: Маријана ги расплака сите

Маријана има 12 години и, како што самата вели, среќно детство, но ги нема работите што денес се подразбира дека децата мора да ги имаат. Нема лаптоп, Интернет, нема ниту […]

Сцена

Видео: Сексaпилната Марјана повторно ги воодушеви сите

И во третата епизода од шоуто „Танц со ѕвездите“, Марјана Станојковкса повторно ја воодушеви публиката и жирито. Таа заедно со нејзиниот партнер Илија Карарадакоски играа  на „Diamonds“ од Ријана и […]

Избор на уредникот

Пеце Наумовски во врска со лото девојката Маријана?

Поранешниот македонски кошаркар Пеце Наумовски е во врска со убавата лото водителка Маријана Станојковска, велат извори за порталот skandal.com.mk. Наводно тие двајца се гледаат шест месеци но, настрана од очите […]