Ознака: миленко неделковски

Вести

МИЛЕНКО НЕДЕЛКОВСКИ ОБЈАСНУВА: Путин му помогна на Ердоган да го разбие пучот!

Откако сите кажаа по дума-две за неуспешниот воен пуч, од глупости кои ги изнаслушавме од Ива Секуловска („демократски воен удар“!!!) или Стево Пендаросвки („не се собрале доволно невладини да го […]

Колумни

ВМРО секогаш била јака партија оти била народна

Кога ги препрочитувам своите стари колумни, не можам да избегнам од чувството на задоволство. Пишаното во Форум, Македонски спорт, Вечер и Дудинка го има положено тестот на времето. А напишаните […]

Вести

ТОТАЛНО РАЗГОЛУВАЊЕ: Тони, Бато и Миленко ги „соблекуваат“ шарените!

Тотално „разголување“ на лажните вредности кои ги пропагираат „шарените молеро-фарбари“ се случи во последната емисија на Миленко Неделковски, во која гости беа Братислав Димитров и Тони Михајловски. Погледнете и слушнете ја […]