Ознака: момче

Љубов и секс

6 “откачени” начини како да заведете едно момче

Секое момче ќе биде освоиво и достапно за вас, доколку умеете да ги прифататите неговите недостатоци… 1. Бидете му другарка. Прифатете ги сите негови недостатоци и не обидувајте се да […]

Занимливости

7 работи што не сте ги знаеле за вашето момче

-Тој не ја раскажува многу на другарите за вас, но сепак зборува за неговите поранешни девојки -Тој смета дека вашата најдобра пријателка е привлечна -Понекогаш ги користи вашите производи -Има […]

Вести

Шокантно: Два автомобила прегазија момче и избегаа!

Првото возило го влечело девет метри, а другото го прегазило 11 секунди потоа. Ејприл, мајката на прегазениот Томас Прајс, апелира возачите да се пријават во полиција! Полицијата во Лос Анџелес, […]