Ознака: момче

Црна хроника

12-годишно момче починало откако го претепале неговите соученици

12-годишното момче Бејли О'Нил починало откако било нападнато и претепано во неговото училиште. Знамињата на Училиштето Дарби Тауншип во Гленолден, Пенсилванија, биле на половина копје во четвртокот во спомен на […]