Ознака: нов имиџ

Сцена

Кратка фризура и препознатливиот црвен кармин: Фатиме Фетаи со нов имиџ кој одлично ѝ прилега

Поранешната специјална обвинителка Фатиме Фетаи и новинарката Нора Шаќири се блиски пријателки, а тие две велат дека се повеќе како сестри. Деновиве, Фетаи била на гости кај Нора за да […]

Сцена

Не престанува да ја интригира јавноста: Антониа Гиговска ги распамети фановите со новиот изглед

Македонската млада пејачка, Антониа Гиговска, постојано ја интригира јавноста со своите необични и уникатни изданија. Овој пат ја промени бојата на косата – сега е дел од светот на русокосите […]

Сцена

Би ја препознале ли Јелена од „Преспав“ со новиот имиџ и без шминка?

Талентираната, шармантна и харизматична актерка Јелена Јованова која дополнително ги освои симпатиите на публиката со улогата на Јелена од Драчево во серијата „Преспав“, го промени имиџот, но покажа и како […]

Сцена

Македонската лото-девојка драстично го промени изгледот

Најпознатата македонска лото девојка и водителка, Марјана Станојковска, важи за девојка со добро изграден стил. Овојпат, на големо изнeнадување на нејзините фанови, Марјана ја скрати препознатливата долга коса, и сега […]

Сцена

Застана на нозе и го смени имиџот: Дарко Лазиќ изгледа непрепознатливо

Дарко Лазиќ неодамна ја обои косата во платинесто руса боја, а сега направи уште една промена. Лазиќ успешно се опоравува од сообраќајната несреќа што ја доживеа на крајот од октомври […]

Сцена

Повторно јавноста во шок: Анџелина Џоли со нов изглед

Познатата актерка Анџелина Џоли не престанува да ја шокира јавноста со својот изглед, но овој пат холивудската актерка ја промени фризурата и тоа за потребите на снимањето на новиот филм […]

Сцена

Цеца со нов имиџ: Фолк пејачката се пофали со новата фризура, на ФБ ја преплавија со коментари

Светлана Цеца Ражнатовиќ важи за една од најпопуларните и најуспешните пејачки на српската естрада, а нејзиниот изглед во 45. година ги воодушеви сите. Таа е позната по својата долга црна […]

Сцена

Анастасија по стапките на својата мајка ја скрати косата

Ќерката на познатата пејачка Цеца, Анастасија Ражнатовиќ по стапките на својата мајка ја скрати косата која и беше нејзин заштитен знак. Таа на социјалните мрежи објави фотографија со новата фризура […]

Сцена

Моника Белучи направи голема промена која предизвика бурни реакции

Италијанската актерка Моника Белучи направи голема промена која ја многумина не им се допадна.Актерката на својот Инстаграм профил објави фотографија со која го промовираше својот нов изглед. Моника ги скратила […]