Ознака: пол

Занимливости

Бебе има веќе 17 месеци, а никој не знае кој пол е – ќе дознае кога ќе има 21 година

Пред повеќе од една година Хобит Хамфри(38) и Џејк Ингланд (35) од Англија станале родители. Меѓутоа она што е несекојдневно е нивнаа одлука да не кажат кој пол е бебето, […]

Живот

Утринската мачнина го открива полот на детето!

Еден од митовите за бременоста, открива како на основа на утринските мачнини, можете да го откриете полот на детето. Едно истражување го потврдува митот.Жените кои патат од интензивни мачнини за […]

Сцена

Фото и видео: Прекрасна турска актерка го смени полот

Моментално број еден вест во Турција е 26 годишната актерка Нил Еркочлар, која важи за една од најубавите турски глумици. Актерката и некогашна мисица, зборуваше отворено во јавноста дека не […]