Ознака: порака

Занимливости

Фрлила топче со порака во океанот, по 6 години ја добила оваа порака…

Хајли Робинс, млада девојка од американската сојузна држава Кентаки, пред шест години во океанот фрлила бејзбол топче со порака со која го бара „мажот на својот живот“ и конечно пред извесно време […]

Сцена

Гоца Тржан со емотивна порака до својот сопруг

Пејачката ги разнежни фановите на Инстаграм кога објави емотивна порака упатена на нејзиниот сопруг.Гоца Тржан ја следат многубројни скандали во врска со нејзиниот поранешен сопруг, а најголема поддршка низ тешките […]

Сцена

Јована му упати порака на Жељко на социјалните мрежи

Познатата српска водителка Јована Јоксимовиќ, а воедно и сопруга на Жељко Јоксимовиќ неодамна се породи и на свет ги донесе близначките Срна и Ана преку социјалните мрежи му упати порака […]

Занимливости

Снимка која ја покажува разликата меѓу богатите и сиромашните

Од моментот кога е поставено на интернет пред две години ова видео не ја изгуби популарноста и важнбоста, затоа што на совршен начин покажува што значи и колкава е разликата […]

Сцена

Соња упати јавна порака до Аца Лукас

Разводот на Аца Лукас и Соња Вуксановиќ повторно привлече големо внимание на јавноста откако познатиот пејач овој викенд е оптужен дека физички ја нападнал својата сопруга.Пејачот веќе проговори за овој […]

Живот

Му одржа лекција! Пратил порака на омажена жена а таа го закопа со одговорот

Мажена жена  добила приватна порака од некој тип со кого делела заеднички политички интереси на Фејсбук – а неговите намери биле јасни од самиот старт.  Најпрво, таа го споменала нејзиниот […]

Технологија

Еве како да ја прочитате првата порака што сте ја испратиле некому на Фејсбук

Повеќе од милијарда луѓе редовно го користат Фејсбук, но тоа не значи дека сите се запознаени целосно со оваа социјална мрежа.Прочитајте ја првата порака која некогаш сте ја напишале Најлесниот […]

Балкан

Целиот регион зборува за пораката која маж од Крагуевац ја нашол на својот автомобил во Сплит!

Душан Алексиќ од  Крагуевац, кој моментално се наоѓа во Сплит,  на својот автомобил затекнал прекрасна порака. Иако на  зборовите „Србин паркирал автомобил во Хрватска“,  на многумина прво им паѓаат   на […]