Ознака: порака

Вести Свет

Ќе му ја пренесе ли Трамп на Путин пораката од Порошенко?

Според украинските медиуми претседателот, Петро Порошенко, имал порака за рускиот претседател, Владимир Путин, но сакал на претстојниот самит на Г-20 во Аргентина лично да му ја пренесе американскиот претседател, Доналд […]

Сцена

По гласините дека е во затвор во Виена, се огласи македонската фолкерка

Деновиве во медиумите се прошири вест дека фолк пејачката Сања Цинцева Барби завршила во затвор во Виена. После физичката пресметка со поранешниот дечко, фудбалерот Мартин Блажевски, повторно се степала со […]

Живот

Божиќно видео кое ќе ве трогне: Копнееме по барем уште еден ден со личноста која не е повеќе меѓу нас

Емотивно видео ќе го растрепери срцето на секој кој посакува да помине барем уште еден ден со личност која не е меѓу нас. Снимката следи млад маж додека тој нетрпеливо […]

Занимливости

Згодната актерка со политичка порака на голиот задник

Со политичка порака на голиот задник , ѕвездата на серијата ,,Спасувачка служба” , Алисија Арден покажа дека нема никакви комплекси. Атрактивната Алисија направи вистински спектакл за папараците додека позираше во […]

Занимливости

Наместо на момчето, разголената фотографија ја пратила на својата мајка

По грешка на својата мајка и пратила своја разголена фотографија, а потоа набрзо добила одговор каков што не ни можела да змисли. Оваа згодна девојка по грешка својата разголена фотографија […]

Вести

Еве што порача: Столе Стоилов се огласи во врска со референдумот

Капитенот на ракометниот клуб Вардар денеска во пресрет на референдумот во Македонија објави статус на својот Фејсбук профил. -Никогаш северна, секогаш Македонија, напиша Столе.

Вести Свет

Буш се јави – време е за нова одлука

Поранешниот американски претседател Џорџ Буш денес испрати порака со која не охрабрува да излаземе на Референдумот и да гласаме ЗА. Неговото прво јавување беше пред Референдумот со кој се откажавме […]