Ознака: реакција

Сцена

Обожавателка сакаше да ја гушне Бекута – пејачката дрско ја одби, а причината ќе ве остави во шок

Ана Бекута доживеала ситуација која не и се допадна, кога една обожавателка сакаше да и пријде и да ја гушне. Жената се претставила дека е нејзина обожавателка и само сакала […]

Занимливости

Докторот му соопштил дека се разбудил од кома во 2023

Откако се онесвестил од премногу алкохол, пријателите се обиделе да го преплашат овој човек така што одлучиле да му подготват местенка која долго ќе ја памти.Имено, Јутјуберот „Tom Mabe“, кажал […]

Живот

На денот на свадбата признал дека сака друга, погледнете ја реакцијата на невестата!

Џеферсон и Џесика се португалски пар кој е многу заљубен. Така што на денот на нивната свадба имало многу солзи. Но тоа што предизвикало вистинска поплава од солзи било изразувањето […]

Видео

Детенце доби подарок кој не му се допаѓа: Неговата реакција е ЛЕГЕНДАРНА!

  Детенцето најверојатно доби родеденски подарок кој воопшто не му се допаѓа,а неговата реакција го воодушеви целиот интернет.    На секого еднаш во животот му се случило да добие подарок […]

Сцена

Му постави БЕЗОБРАЗНО ПРАШАЊЕ во обид да го запознае подобро: Погледнете ја неговата реакција!

Натпреварувачка во шоу програмата „Изведи ме“, кое го води Андрија Милошевиќ  ги изненади домаќините и сите во студиото, кога реши да му постави незгодно прашање на потенцијалниот дечко.Сѐ течело нормално, […]

Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Нереалното храбрење на Заев со наводна 600-то илјадна поддршка претставува уште една негова голема провидна лага

Чие време заврши одлучи народот на избори, а не СДСМ, Заев, или најмалку нивниот Центар за комуникации, се вели во реакцијата од ВМРО-ДПМНЕ.Интегрален текст од реакцијата на ВМРО-ДПМНЕ Забележливо е […]

Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ ќе мора да научи да го почитува гласот на Македонците

СДСМ синоќа имаше можност да види како изгледа достоинствен, патриотски протест, за разлика од насилниот и деструктивен протест на платеници и вандали под команда на аболицираниот криминалец Зоран Заев кој […]

Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ ОК Битола: Време е СДСМ да собере храброст и да ни го честита остварениот изборен резултат

„Изборите не се добиваат на маса со пенкало, закани или уцени. Изборите се добиваат на избирачките места каде граѓаните јасно и недвосмислено ја даваат својата поддршка според сопственото убедување, онака […]

Вести

ГРОМ: Заев ветува плати од 30.000, а јавно призна дека во неговата фирма дели плати од 9.800 и 10.200 денари

Членовите на ГРОМ ги образложија своите ставови на прес-конференција, на која прашаа до кога Заев ќе го навредува народот со своите небулози. Во продолжение интегрален текст од реакцијата на ГРОМ:Додека […]

Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ има уште четири дена да се помири со поразот

Стравот и паниката во СДСМ се зголемуваат со секој изминат ден. Аболицираниот криминалец Зоран Заев и неговите сопартијци имаат уште само четири дена да се соочат со неизбежниот факт дека […]

Вести

Македонците од Данска реагираат на поразителната кампања на опозициската коалиција

На неколку дена пред завршувањето на изборната кампања за овие круцијално важни избори за Р. Македонија, не можеме. а да не реагираме на крајно кукавичката и поразителна кампања на опозициската […]