Ознака: рецепти

Кулинарство

Видео: Како печените компири да ги направите уште повкусни?!

Припремете печен компир кој ќе в воодушеви со изгледот и вкусот.Доколку ви здодеа класичниот начин на подготовка на компири во рерна, имаме решение за вас, а тоа се спирални компири. […]