Ознака: серија

Занимливости

Еве зошто групата од „Пријатели“ секогаш седеше на истиот кауч

Ве предизвикуваме: Иако најверојатно ги немате гледано со години, заземете удобно место на вашиот кауч и погледнете ги урнебесните 10 сезони на неповторливите „Пријатели“. Едно е сигурно, иако сега секој […]

Сцена

Во „Вљубениот ерген“ глуми несмасна, сиромашна девојка, но во приватен живот убавата Дефне е сосема поинаква!

Младата турска актерка Елцин Сангу уште на почетокот ги освои гледачите на новата комична турска серија „Вљубениот ерген“. Иако

Филм

Се враќа магијата на “Charmed”

Обожавателите на магија со која се занимаваа сестрите Халивел во серијата “Чармд” чекаа повеќе од една деценија на малите екрани да се вратат добрите вештерки. На чекањето му дојде крај […]

Сцена

ВИДЕО: Погледнете го првиот бакнеж помеѓу Ѓулсерен и Џихан во „Парампарче“!

Конечно гледачите на турската хит серија „Парампарче“ мможат д аго видат првиот бакнеж помеѓу главните ликови.Доколку серијата „Парампарче“ ви стана омилена и секој ден ја чекате со нетрпение, тогаш ви […]

Сцена

Огромен пресврт во „Парампарче“: Нема да верувате што ќе ѝ се случи на Хазал!

Верните гледачи на популарната турска серија „Парампарче“ наскоро може да очекуваат вистински пресврт.Хазал ќе се скара со Дилара и ќе замине кај Ѓулсерен, а тие две ќе имаат сообраќајка. По […]

Сцена

Ова видео го немате видено: Актерите од хит серијата „Парампарче“ се весели пред камерите!

Турската хит серија „Парампарче“ го освои регионот поради сложената приказна и односите помеѓу ликовите.Актерот кој ја има главната улога во „Парампарче“,  како и убавите Дилара и Ѓулсерен и актерот кој […]

Издвојуваме

Витаминка ја помогна реализацијата на серијата „Преспав“

Витаминка ја помогна реализацијата на серијата „Преспав“Витеа чај наместо ракија за Миле, Атлантис чоколадна бонбона за вишиот инспектор, чаша со Цевитана за освежување во ресторанот на хотелот, ова се сцени […]