Ознака: силикони

Сцена

За вакви гради од секогаш сонуваше: Луна Џогани пред камерите во сиот свој сјај ги покажа скапо платените голи силикони

Младата пејачка Луна Џогани која е победничка на реалното шоу „Задруга“ повторно влезе во реалното шоу оваа сезона. Таа откако лани победи заработи вртоглава сума на пари, па реши да […]

Сцена

Србинка ги извадила силиконите пред камера: Најпознатата инфлуенсерка повеќе не сака големи усни, еве ја причината

Инфлуенсерката Тамара Калиниќ објавила ново видео во кое освен патувањето во Холандија, открила и дека ги извадила филерите од усните. Имено, Тамара објаснила дека трендот со “напумпани“ усни одамна е […]

Сцена

После операцијата нема каење- Луна Џогани се „плаши“ да ги покаже силиконите поради овој детаљ на нив

Пејачката Луна Џогани неодамна направи естетска корекција и вгради силиони во градите. Пејачката своите атрубути ги истакна во тесно топче за вежбање, па јасно дојде до израз големината на имплантите. […]

Сцена

Луна едвај ги собра новите силикони во деколтето, но сепак нешто друго ги препоти гледачите откако ги рашири нозете нејзината колешка

Пејачката Луна Џогани вчеравечер прв пат застана пред камерите откако ги вгради силиконите на себе, но публиката не знаеше каде да гледа од еден друг детаљ кој ги препоти присутните […]

Сцена

Водителот во живо среде емисија стана да и ги пипне новите силикони на Луна Џогани- а од тоа што следуваше потоа ќе подзинете

Младата пејачка Луна Џогани проговори за нејзините нови силикони во живо во емисијата „Задруга, народот прашува“. Победничката на „Задруга 2“ откако ги зголеми своите гради во една клиника во Белград […]

Занимливости

Напумпани усни, изгорена надградба, кило шминка и нула памет – Зошто луѓето те презираат?

Социјалните мрежи, особено Инстаграм најчесто е мелем за очите, извор на инспирација и мотивација. Ќе видите прекрасни пејзажи од земји каде што сонувате да отпатувате. Ќе заследите некој што ќе […]

Сцена

Луна откри како и изгледаат новите силикони во длабоко деколте, па откри повеќе од што треба

Победничката на реалното шоу „Задруга 2“ за прв пат се појави во јавноста со новите силикони пред неколку денови, но во затворен фустан криејќи ги истите. А овој пат таа […]

Сцена

Анабела откри детали за Луна откако стави силикони- спие со неа и ја пресоблекува, тоа што го прават во тоалетот е доказ за вистински пекол

Победничката на реалното шоу „Задруга 2“ Луна Џогани пред пет дена вгради силикони на себе, а вчера се појави за прв пат во јавноста по операцијата со новите гради. Победничката […]