Ознака: тело

Сцена

Фановите подзинаа од глетката на базен- Дарко Лазиќ во шорцеви покажа со какво тело поседува по стеснувањето на желудникот

Покрај пејачката Ана Николиќ, Дарко Лазиќ е уште една јавна личност која има завиден успех кога станува збор за слабеењето. Нема сомнение дека Дарко изгледа одлично, па дури и подмладен, […]

Сцена

Бикини кое предизвика бурни реакции: За на плажа или за во спална? Го носи и Хали Бери…

Дали би имале храброст да прошетате во него? Мислењата на оние кои што го виделе се поделени. Денес костимите за капење сè повеќе изгледаат како долна облека, што го докажала […]

Сцена

Милица Тодоровиќ ја подигна маичката и го покажа голиот стомак од кој се срамеше- пејачката се стопи како никој досега

Српската пејачка Милица Тодоровиќ успешно се опоравува од коронавирусот кој го прележа заедно со пејачката Славица Чуктераш. Некогашната победничка на „Ѕвездите на гранд“ за време на карантинот драстично ослабе, а […]

Сцена

Карлеуша на плажа, совршенство без маана и без целулит- фотошоп или не, проценете сами

Музичката ѕвезда Јелена Карлеуша жешките летни денови ги поминува на егзотична дестинација во Турција, и секој ден своите следбеници ги чести со жешки фотографии. Карлеуша не крие со какви атрибути […]

Сцена

Дури и во вакво издание Џенифер изгледа одлично!

Овој период без натрупани професионални обврски, Џенифер Лoпез го користи за да се посвети на семејството. 50-годишната пејачка и 12-годишните близнаци Ема и Макс беа фотографирани додека ги шетаа двете […]

Нега и убавина

Што се случува со телото кога редовно одите на масажа?

Пријатен начин за ослободување од стресот и постигнување на хармонично и здраво тело. Масажата е една од најстарите практики за лекување на телото. Влијанието врз проблематичните области помага да се […]