Ознака: тешка сообраќајка

Uncategorized Македонија Црна хроника

Еден загинат, двајца повредени во сообраќајка во Скопје

Осумнаесетгодишен скопјанец загина, а две лица се повредени во тешка сообраќајна незгода која се случила ноќеска 02:27 часот на улица „Јадранска магистрала“ во Скопје. Ноќеска во 02:27 часот во Скопје […]

Црна хроника

Нема жртви во тешката сообраќајка на Партизанска

Нема жртви во тешката сообраќајна несреќа која вчера се случи на булеварот Партизански одреди, карши Силбо, објави порталот Фактор.мк. Сообраќајната несреќа се случила околу 22 и 10 часот, а очевидци за […]