Ознака: Тиаго Силва

Меѓународен фудбал

Силва: Пато сигурно си заминува, Робињо се предомислува

Поранешниот дефанзивец на Милан изјави дека Робињо сеуште не одлучил дали ќе го напушти клубот иако не е среќен како од првиот ден кога стигна на „Сан Сиро“ додека случајот […]